MSI GeForce GTX 106...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

MSI GeForce GTX 1060 GAMING X + 6G


(@soulcalibursk)
Nový člen
Přidán: pred 7 rokov
Příspěvky: 2
Topic starter  

Zdravim,

som v tazbe kryptomien novy a planujem si postavit svoj prvy rig. Mam bohuzial problem s vyberom GPU nakolko vsetko je vsade vypredane. Nasiel by sa tu prosim niekto kto by mi mohol poradit z alzy, pripadne ineho obchodu v ktorom nieje problem riesit pripadne reklamacie (nie e-shopy bez kamennych predajni) momentalne najlepsiu dostupnu moznost ktora je v stave DOSTUPNA alebo NA CESTE. Zatial som si vybral toto  https://www.alza.sk/msi-geforce-gtx-1060-gaming-x-6g-d4992056.htm ale docital som sa ze su lacnejsie karty ktore maju taziaci vykon rovnaky ako tato alebo dokonca vyssi. Ak by sa nahodou niekto nasiel kto by mi pomohol aj s kompletnym vyberom suciastok na rig bol by som rad, ak nie, prosim aspon o radu ohladom tej GPU 🙂

 

Vdaka.


Citace
(@vildouz)
Nový člen
Přidán: pred 7 rokov
Příspěvky: 2
 

Je pravda, že sú všade vypredané a treba len čakať alebo zhánať inde, pretože ja som kupoval tiež takú kartu, ktorá bola nie že nevýhodná, no dala sa zohnať aj lepšia (ale nemal som čas čakať dva, tri týždne, skladal som to narýchlo), no napr. teraz som v USA a tu sa dajú tie karty kúpiť omnoho lacnejšie a aj výkonnejšie, no tiež si to človek musí nonstop strážiť. Takmer všetko som zohnal na alze a s výmenou a vrátením nerobia problém. Je pravda, že dá sa zohnať aj inde, ale mne vyhovovala rýchlosť doručenia a žiadne problémy pri reklamácií, resp. vrátení RAMky a MoBo.. Nuž je to na tebe.. tú kartu, ktorú si si vybral, nie je moc výhodná na ťaženie  (cena/výkon), aj keď výhodnosť v dosť veľkej miere závisí od hodnoty kryptomeny, ktorá lieta hore dole.. ja som sa napríklad poučil a už by som si vybral lepšie, ale aspoň som sa to naučil poskladať sám a strávil som na fórach teda poriadny kopec času, keď som mal problémy pri kompletovaní rigu. Ak sa neponáhľaš, môžeš si počkať na výkonnejšie a cenovo dostupnejšie karty.. Dokonca Nvidia sa pustila do výroby GPU čisto na mining (nemajú výstup na obraz) tak neviem kedy to dajú do predaja 😉


OdpovědětCitace
(@soulcalibursk)
Nový člen
Přidán: pred 7 rokov
Příspěvky: 2
Topic starter  

Ahoj,

Vdaka za Tvoju odpoved 🙂 Ponahlat sa az tak neponahlam ked tak je to skor len nedockavostou z niecoho noveho. No radsej pockam a dva krat pomeram nez strihnem zle 🙂 Ktore GPU by si mi teda podla tvojho subjektivneho nazoru odporucal z toho co je na vyber na alze? Ja som s alzou tiez velmi spokojny vela som odtial uz nakupil a tiez som nemal ziadny problem pri vymene alebo reklamacii tovaru. Ono najhorsie je premna to ze terminy naskladneni su nezname, to moze byt tyzden, mesiac, alebo uz aj nikdy kedze dopyt je taky aky je...nemam problem s cakanim tyzden, dva atd no ak mam cakat mesiace to radsej pojdem do niecoho co je skladom / na ceste aj za cenu ze to bude trosku mensi hashrate:cena. A od ruky GPUcka kupovat nechcem, nove je nove. Dik 🙂


OdpovědětCitace
Zdieľať: