RX 470, NITRO+, 8 G...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

RX 470, NITRO+, 8 GB Samsung jak upravit BIOS?


(@jenda)
Aktívny člen
Přidán: pred 7 rokov
Příspěvky: 6
Topic starter  

Ahoj jak upravit BIOS? 

 

Zkoušel jsem ale nějak to nedopadlo.

Zkráceně jsem upravil BIOS v POLARISU přesunul údaje z 1750 na 2000. (Na internetu měli občas i 1900 to já tam nemám... Proč?)

Uložil. Pak jsem v ATIFlash nahrál ten upravený BIOS ok. Resetnul jsem to a najednou PC změnilo rozlišení, obraz moc neseděl a jakobymi zmizeli ovladače hodilo to nějaký ERROR, težba nešla, Tak jsem rychle nehrál ten původní BIOS  co jsem měl zálohovaný a už to jede.

Ovladače mám mimochodem nejnovější (17.4.1)

 

Může mi někdo hodit návod nebo poradit jak na to? Děkuji 🙂

Težím cca 25,5mh eth a bral bych i více :

 

PS ten přepínač BIOSU je k nečemu? Když jsem normálně zkoušel ať je to tak nebo tak pořád to má třeba stejné frekvenci v GPU-Z k čemu je to dobré.


Citace
(@lolosrot)
Aktívny člen
Přidán: pred 7 rokov
Příspěvky: 11

OdpovědětCitace
(@jenda)
Aktívny člen
Přidán: pred 7 rokov
Příspěvky: 6
Topic starter  

No nejsem z toho moudrý já to upravil, ale žádná chyba se mi neukázala ani nic. Dělal jsem to třeba podle 

http://1stminingrig.com/sapphire-rx-470-nitro-oc-4gb-bios-flash-mod-tutorial-hynix-elpida-samsung-micron/


OdpovědětCitace
(@hexamaster)
Významný člen Admin
Přidán: pred 8 rokov
Příspěvky: 38
 

Jenda, ovladace 17.xxx nepouzivaj, overuju bios a pri uprave ovladace padaju. Odporucam stiahnut DDU (Display Driver Uninstaller), odstranit nim amd ovladace, stiahnut ovladace vo verzii od 16.9.1 do 16.10.3 a pouzit tie. Toto tvoj problem vyriesi


OdpovědětCitace
(@jenda)
Aktívny člen
Přidán: pred 7 rokov
Příspěvky: 6
Topic starter  

Ano děkuji. Problém vyřešen. Bios upraven a šlape to . Ted už to chce jen jiný paměti Samsung nestačí 😀


OdpovědětCitace
(@minno)
Nový člen
Přidán: pred 7 rokov
Příspěvky: 3
 

viete prosim niekto, aky je rozdiel medzi RX470 Nitro+ a Nitro (bez +)?


OdpovědětCitace
(@hexamaster)
Významný člen Admin
Přidán: pred 8 rokov
Příspěvky: 38
 

V ťažbe moc veľký rozdiel nebude vzhľadom na to, že obe verzie používajú rovnaké GDDR5 ramky od rôzných výrobcov (Samsung, Elpida, Hynix) a na takte GPU jadra pri ťažbe moc nezáleží.


OdpovědětCitace
Zdieľať: